از دیجی کالا با تخفیف خرید کنید!

خرید ۳۹ مدل کفش راحتی زنانه تا [ ۷۰% تخفیف ] در دیجی کالا قیمت ارزان

  • حسین مهدوی
  • ۵ مرداد ۱۳۹۸
  • محصولات تخفیف دار
  • ۰

در انتخاب یک کفش راحتی زنانه به چه نکاتی باید دقت کرد؟

انتخاب یک کفش راحتی مناسب همیشه یکی از دغدغه های زندگی زنان بوده است زیرا طراحی کفش زنانه همواره جزو مسائلی بوده که با دنیای مد و زیبایی عجین شده و این موضوع  باعث افزایش تنوع انتخاب شده است. اما صرف نظر از بحث زیبایی دقت در انتخاب نوع کفش و توجه به استانداردهای تولید آن نیز یکی از ضروری ترین ابعادی است که فرد باید به آن توجه کند. بیشتر مردم آنقدر که به رنگ و زیبایی کفش خود اهمیت می دهند جنبه های مربوط به سلامت آن را فراموش می کنند و این مساله باعث به خطر افتادن سلامتیشان به مرور زمان می شود. انتخاب کفش زنانه در درجه ی نخست باید براساس کاربرد آن صورت گیرد. مسلما ویژگی های کفش زنانه ی متناسب با مهمانی با کفش راحتی زنانه مخصوص ورزش و پیاده روی زمین تا آسمان متفاوت خواهد بود و یا انتخاب یک کفش با کاربرد زمستانی با کفش تابستانی فرق های بسیاری دارد. متخصصان بر این باور هستند که یک کفش راحتی زنانه استاندارد باید دارای سه ویژگی باشد: کیفیت خوب، پاشنه ی استاندارد، قالب و پنجه ی مناسب و استاندارد. در دنیای امروز زنان بیشتر از مردان از درد پا شکایت می کنند که علت آن را می توان در عدم انتخاب کفش راحتی زنانه پیدا کرد. کفش های پاشنه بلند معمولا یکی از پر استفاده ترین کفش ها در بین زنان می باشد. کفش های تخت به علت اینکه در قسمت پاشنه ی خود ضربه گیر ندارند باعث ایجاد درد و آسیب در قسمت پاشنه ی پا می شوند و در حین حال کفش های با پاشنه های بسیار بلند و پنجه های تیز نیز باعث بوجود آمدن آسیب های جدی برای زنان می شود. متخصصان توصیه می کنند که خانوم ها از کفش هایی با پاشنه ی بیشتر از سه سانتی متر استفاده نکنند زیرا این مدل کفش ها باعث ایجاد فشار بر پاشنه ی پا و در نتیجه ی آن پنجه و انگشتان پا می شود.

توصیه های کاربردی در هنگام خرید کفش راحتی زنانه:

بهتر است که کفش را در هنگام بعد از ظهر خریداری کنید. زیرا پای افراد در صبح حدودا نیم سانتی متر کوچکتر از بعد از ظهرها می باشد.

حتما کفش را امتحان کنید چون سایز بندی همه ی کفش ها یک جور نیست و تحت تاثیر عوامل مختلفی چون چاق و لاغر شدن و افزایش سن تغییر می کند.

هنگام امتحان کردن کفش ها حتما هر دو کفش را بپوشید چون گاهی دیده می شود که سایز یکی از پاها نسبت به دیگری کمی بزرگتر است.

یک کفش مناسب کفشی است که انگشت شصت پا در آن به راحتی حرکت کند و حدود نیم سانتی متر با لبه ی کفش فاصله داشته باشد.

در هنگام خرید کفش حتما بندهای آن را سفت ببندید و چند قدم با آن راه بروید. زیرا گاهی با بستن بند کفش ها، فرد به راحتی نمی تواند قدم بردارد.

Pay with a card or cash

پرداخت امن توسط کارتهای شتاب

کلیه پرداخت های آنلاین در سایت "کادو چی بخرم" توسط سامانه شاپرک و از طریق درگاه بانک ملت صورت می گیرد. با خیال آسوده و با امنیت کامل سفارش خود را پرداخت نمایید.

Free shipping

ارسال سریع به تمام نقاط ایران

در هر نقطه از ایران که باشید هدیه مورد نظرتان را درب منزل تحویل میدهیم. با خیال راحت و بدون خارج شدن از منزلتان سفارش دهید و عزیزان خود را سورپرایز کنید.

Purchase Protected

تضمین کیفیت و اورجینال بودن

تمامی هدایای ارسالی توسط فروشگاه "کادو چی بخرم" کاملا باکیفیت بوده و ما بعلت ماهیت هدیه بودن کالاها سعی کرده ایم مجموعه ای از باکیفیت ترین کالاها را جهت ارائه کادو انتخاب نماییم.

Free shipping

ارسال سریع به تمام نقاط ایران

در هر نقطه از ایران که باشید هدیه مورد نظرتان را درب منزل تحویل میدهیم. با خیال راحت و بدون خارج شدن از منزلتان سفارش دهید و عزیزان خود را سورپرایز کنید.